www.twoj-parkiet.com.pl

Pod tym adresem internetowym (www.twoj-parkiet.com.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Tego typu adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę domeny dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Po prostu napisz do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny czynsz za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zaintrygują przyszłych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy fotografie z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić naszej firmie swoje fotografie, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi opracowaną przez nas stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich uwag. Gratis zmienimy serwis.


8. Do kogo skierowana jest propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zaproponować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to sprawnie wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!